ШАХТА

"Говерла" начала закрывать долги по зарплатам

Генеральный директор Говерлы Иван Шиц заверил, что у клуба серьезный инвестор, поэтому поводов для беспокойства нет.

Говерла начала закрывать долги по зарплатам Генеральный директор Говерлы Иван Шиц заверил, что у клуба серьезный инвестор, поэтому поводов для беспокойс...

- Іване Тиборовичу, розпочати хотілося б із "гарячого": вчора нам стало відомо, що Дам’єн Ле Таллек відмовляється повертатися до Ужгорода через серйозні затримки з виплатою зарплатні.

- Ця інформація дещо викривлена. По-перше, він досі лікується, по-друге, від нього, як футболіста Говерли, жодної офіційної заяви про те, що він боїться їхати в Ужгород через політичну ситуацію в Україні або ж через фінансові негаразди не було. Тим більше, клуб уже розпочав розраховуватися зі своїми боргами. Тому я гадаю, що причина відсутності Ле Таллека тільки в лікуванні.

- Коли очікується його повернення в такому разі?

- Гадаю, через три-чотири дні він повернеться до Ужгорода. Загалом, наступного тижня, після найближчого туру, він уже має бути в клубі.

- Балафас і Райчевич тренуються в обоймі першої команди чи дубля?

- Вони не лише тренуються, а й грають! Прізвища обох присутні в заявці команди, то чому ж вони не повинні тренуватися?

- Річ у тім, що після матчу в Харкові В’ячеслав Грозний сказав, що Говерла хотіла обох працевлаштувати в інших клубах, відтак логічно припусти, що тренер на них не розраховує.

- Розумієте, не все то правда, що проскакує в пресі. Райчевич зіграв проти Металіста за молодіжний склад і забив м'яч, а Балафас не полетів у Харків лише тому, що напередодні вильоту на передматчевому тренуванні він і Арзе отримали пошкодження, тому й залишилися в Ужгороді.

- Яка роль у клубі Володимира Єзерського? Він залишається чинним гравцем команди?

- На сьогодні він поки що гравець футбольного клубу Говерла. Це офіційна версія від мене, як генерального директора клубу. А що буде завтра – побачимо.

- Він узагалі тренується з командою?

- Поки що ні.

- З яких причин?

- Я би не хотів коментувати. Для таких запитань є головний тренер, який бачить або не бачить того чи іншого футболіста у своїй команді. Попрошу залишити це без подальших коментарів.

- Бабенко не потрапив до заявки першої команди в останньому матчі. Це суто тренерське рішення чи цьому є якісь інші причини?

- Це було просто тренерське рішення, яке, до слова, легко пояснити. Олексій Шевченко не міг брати участь у матчі молодіжних складів згідно регламенту, адже раніше отримав червону картку. Натомість за першу команду грати він мав змогу. Тож відбулася така ротація воротарів (Бабенко якраз зіграв у матчі "молодіжок". – Прим. Ан.В.). Наступного туру все може буде зовсім інакше, але це вже вирішувати тренерові.

- Що з Владиславом Микуляком? Де він узагалі?

- Микуляк перебуває на оглядинах в Білорусі, у клубі Слуцьк, це дебютант вищого дивізіону білоруського футболу. Сьогодні до кінця дня або завтра зранку білоруси мають сказати "так" або "ні".

- Щодо Іканде: Говерла розірвала з ним контракт в односторонньому порядку?

- Так, за прогули.

- У нього залишилися фінансові претензії до Говерли? Адже затримка по зарплатні тягнеться, судячи з усього, ще з першої частини чемпіонату.

- Як я вже говорив, клуб почав розраховуватися гравцями, тому і він отримає свої кошти, зароблені до моменту розірвання контракту, і, мабуть, вирушить додому. Тим паче, він уже й квиток додому придбав.

- О, так він в Україні?

- Так, чекає повного розрахунку й одразу їде звідси.

- Також цікавить ситуація з Пуканичем: він залишається по контракту гравцем Говерли, хоч його і немає в заявці клубу?

- Ні. З Пуканичем ми розірвали контракт ще у січні. Тож, судячи з усього, він наразі є гравцем Іллічівця (нагадаємо, Адріан переходив до Говерли на правах оренди. – Прим. Ан. В.).

- Я, власне, чому запитую: знаю, що Пуканич подавав певні позови до суду…

- Він оскаржував рішення дисциплінарних органів. Але повторюю: ми з ним розірвали контракт, і він уже не є гравцем Говерли із січня.

- Кополовець теж не має жодних фінансових претензій до клубу?

- Він так само з 27 січня не є гравцем Говерли. Ми припинили співпрацю, розірвавши трансферний контракт, а він розірвав свій особистий контракт. На оглядини в Білорусь він уже їздив у статусі гравця Карпат. У нас він отримав майже всю зарплату, залишилося виплатити йому гроші за останній місяць – ось уже зовсім скоро він отримає ці кошти. Тому розійшлися з ним по-хорошому.

- А тепер, власне, до головного – на початку розмови ви вже зачепили тему фінансів: отож, Говерла розпочала закривати борги?

- Так. Клуб почав розраховуватися: і з гравцями, і з іншими працівниками клубу.

- Чи могли б ви детальніше розповісти про період заборгованості та яку його частину клуб наразі закриває? У ЗМІ є інформація, що футболісти не отримували зарплатню чотири місяці.

- Пробачте, але ні. У нас усе буде добре. Маємо серйозного інвестора, тож усе буде гаразд.

Источник: Football.ua

Читайте также
| Карта сайта: XML | HTML