ШАХТА

Украинские футбольные арбитры готовятся к сезону в Лиссабоне

Украинские футбольные арбитры готовятся к сезону в Лиссабоне
У рамках підготовки до весняної частини європейського футбольного сезону УЄФА проводить традиційні збори для арбітрів вищих категорій, які проходять у Лісабоні з 3 по 6 лютого. Програма даних зборів передбачає проходження медобстеження і тестування з фізпідготовки. Крім того арбітри отримують роз’яснення від інструкторів УЄФА стосовно трактування Правил гри.
На дані заходи, які проводяться за участю Головного офіцера арбітражу УЄФА П’єрлуїджі Колліни, запрошені також і українські арбітри. Це представники Першої групи УЄФА − Сергій Бойко та Євгеній Арановський та арбітр категорії «Еліт» − Катерина Монзуль.
Разом із найкращими арбітрами Європи семінар відвідали також і спеціалісти, котрі вперше потрапили до міжнародного списку. Серед них − українка Людмила Тельбух.
Окрім навчально-тренувальних зборів для арбітрів, УЄФА також вперше проведе спеціалізований семінар для асистентів арбітра. На даний захід, який відбудеться з 13 по 16 березня у Лісабоні, запрошені Володимир Володін та Олександр Корнійко.

Источник: ФФУ
Читайте также
| Карта сайта: XML | HTML