ШАХТА

ФИФА проведет экспертную оценку Федерации футбола Украины

ФИФАУ середу, 3-го липня, до Києва з триденним візитом приїздить делегація ФІФА з питань участі Федерації футболу України у програмі ФІФА «PERFORMANCE».

Столицю України відвідають старший менеджер програм ФІФА із розвитку в Європі Єва Паскьє, старший менеджер з питань програми ФІФА «PERFORMANCE» Фредерік Гіємон та консультант програми ФІФА «PERFORMANCE» Деклан Конрой.

Мета візиту делегації ФІФА − зустріч з керівництвом та співробітниками ФФУ з метою проведення аналізу, підтримки та експертної оцінки усіх напрямків функціонування федерації. Після прибуття до Будинку футболу відбудеться зустріч представників Міжнародної федерації футболу з президентом ФФУ Анатолієм Коньковим.

У п’ятницю, 5-го липня, за результатами проведених співбесід, представники ФІФА зустрінуться з керівництвом ФФУ: президентом Анатолієм Коньковим, першими віце-президентами Сергієм Стороженком та Анатолієм Поповим і виконавчим директором Максимом Бондаревим.

Програма ФІФА «PERFORMANCE»  є плодом кількох десятиліть накопичення цінного досвіду ФІФА в контексті розвитку футболу на глобальному рівні. Вона була розроблена з урахуванням еволюції гри мільйонів і звернена до специфічних потреб асоціацій-членів ФІФА. Дана програма розроблена для того, щоб дозволити асоціаціям-членам ФІФА використовувати свій максимальний потенціал, підвищувати якість сучасного футболу шляхом надання асоціативним членам першокласної експертизи, рішень і спеціальних послуг.

Источник: ФФУ

Читайте также
| Карта сайта: XML | HTML