ШАХТА

Александр Кучер обеспокоен состоянием поля на "Днепр-Арене"

21.04.2013 12:33

Центрбек «Шахтаря» висловив сподівання, що чергове чемпіонство його команда оформить уже в матчі з «Дніпром».

Александр Кучер

— Здалося, що в кубковому поєдинку «гірники» доклали рівно стільки сил, скільки необхідно для перемоги, зігравши раціонально на класі. Згодні?
— Так, маєте слушність. Ми володіли перевагою, забили два м’ячі. Нічого не віщувало гол у наші ворота… Правда, крім цього епізоду, ми не дозволили «Карпатам» створити гострі моменти. Очікували від суперника більш відкритого агресивного футболу, але львів’яни зайняли вичікувальну позицію, розраховуючи на контратаки. Однак у них нічого не вийшло.

— Призначений пенальті у вас сумнівів не викликав?
— Складно однозначно сказати. Треба ще раз подивитися, як там Даріо Срна боровся із Сашею Гладким…

— Як ніколи, пройшла велика ротація складу. Чи не позначилося це на якості гри?
— Не мені судити. Скажу, що ми з усіма хлопцями, крім молодих, які вливаються в колектив, давно граємо й не відчуваємо дискомфорту, коли відбувається зміна складу.

— У другому таймі Нікола Костов випустив нападників Олександра Гладкого та Сергія Зеньова. Наскільки вам стало важче в обороні?
— Повторюся, крім пенальті, вони жодного моменту біля наших воріт не створили.

— Зовсім скоро на «Шахтар» чекає матч у Дніпропетровську. Враховуючи настрій господарів, підвищений інтерес із боку футбольної громадськості та, напевне, заповнені трибуни «Дніпро-Арени», буде серйозне протистояння…
— У цьому сумніватися не доводиться. Зрештою, в таких дербі йде неабияка боротьба навіть не за очки, а за імідж. «Дніпру» зараз, як ніколи, потрібно додавати залікові бали в турнірній таблиці, адже команда Хуанде Рамоса трохи відстала від конкурентів. Водночас нам також треба перемагати, щоби не відкладати справу в довгий ящик, оформивши чемпіонство.

— Так розумію, це розраховуєте зробити саме в Дніпропетровську?
— Звичайно.

— А ось Генріх Мхитарян у бесіді зі мною чи то жартома, чи то всерйоз сказав, що хотілося би стати чемпіонами тільки в останньому турі…
— (Сміється). Загадувати, звичайно, складно. Треба просто їхати в Дніпропетровськ і брати свої очки.

— У чому полягають, на ваш погляд, найсильніші сторони нинішнього «Дніпра»?
— Колектив дуже хороший, збалансований у всіх лініях. У складі багато технічних футболістів, які ведуть гру. Але головною проблемою в Дніпропетровську є низька якість поля. Я ще не зустрічав такого, щоби клуб рівня «Дніпра» мав таке жахливе поле. Куди дивиться керівництво? Які можна ставити перед гравцями завдання, якщо поле просто «пливе»…

— Із цією проблемою на «Дніпро-Арені» доведеться зіткнутися й «Шахтареві», адже «гірники» — команда технічна та швидкісна.
— Легко не буде. Хоча, все ж сподіваюся, що поле підсушать, приведуть у більш-менш нормальний стан.

— Із урахуванням неякісного газону, «Шахтар» може відійти від своєї фірмової гри?
— Це вирішуватиме тренер. Як він на установці скаже, так ми й гратимемо.

Источник: ukrfootball.in.ua

Читайте также
| Карта сайта: XML | HTML