В центре внимания
ШАХТА

Реакция латвийских СМИ на матч Украина - Латвия

Реакция латвийских СМИ на матч Украина - ЛатвияПропронуємо до вашої уваги найцікавіші відгуки від латвійських журналістів.

Видання "Delfi" наприклад дало таку оцінку: "Виїзди у Чехію та Україну показали, що у цієї команди є майбутнє. Справді, одна з провідних європейських команд другого ешелону на фартовій арені володіла ініціативою, але й підопічні Пахарса мали свої моменти. Важливіше навіть, що футболісти більше не виходять на подібні матчі із думками про поразку, а результат, здобутий у компенсований час, став тільки бонусом".

Журналісти з "TVNet" висловили таку думку: "Україна показала висококласну взаємодію між лініями, проте і Латвія виявилась готовою до підключень Федецького та Шевчука. Удари Лайзанса і Колінько дещо розбавили шквал атак господарів. Останнім не вистачало завершального удару і ближче до штрафного вони віддавали перевагу індивідуальним проходам перед комбінаційною грою. Важкий матч, який тим не менш показав різницю між схемами і напрацюваннями Пахарса і Старкова".

Спортивний сайт "SPORTACENTRS.COM" наголосив на тому, що: "З самого початку матчу стало ясно, що українці будуть контролювати темп – Латвія вперше отримала м'яч тільки на третій хвилині. Якимось чином їм вдалось пропустити лише один гол, що не відміняє усіх помилок. Але тактика вичікування дозволила Максименку забити перший гол за збірну. У нас немає альтернативи".

Інформаційний ресурс "KASJAUNS.LV" зробив такі висновки з матчу: "Пахарс після гри з чехами заявляв, що задоволений результатом. Щось подібне він мав право казати й у Львові. Латвія усі 90 хвилин притримувалась стратегії класичної «гри другом номером», а в останні хвилини заробила стандарт і забила. Такі голи потрібні не у товариських матчах, щоб радість була повною, без цього присмаку спустошення «френдлі геймс»".

Источник: sportanalytic.com

Читайте также
| Карта сайта: XML | HTML